Top
Elif Demirtaş Bilir

Elif Demirtaş Bilir

elif.demirtas@posta.com.tr

24/08/2022

Camdaki Kız'la ilgili bombayı Selma Ergeç patlattı

Sizlere iki iyi birde kötü haberim var. Önce güzel haberle başlayayım. Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi Camdaki Kız için geri sayım başladı. Dizinin ekrana dönmesine çok az zaman kalmışken Selen karakterine hayat veren Selma Ergeç yeni sezonda izleyicileri büyük sürprizlerin beklediğini söyledi. Haydi bakalım! Selma Ergeç bombayı bıraktı avucumuza daha da detay vermedi. Heyecanla bekliyoruz yeni bölümleri. Bakalım Nalan’ı neler bekliyor bundan sonra? Gelsin 3. sezon, biz hazırız.

Aziz dizisi neden yayından kaldırıldı?

Sezon daha başlamadan Aziz dizisiyle ilgili haber herkes için süpriz oldu. Şahsen ben dizinin yayından kaldırılacağını hiç beklemiyordum. Ama işe bizim düşündüğümüz gibi olmuyor bazı şeyler. Neyse gelelim asıl mevzuya. Dizi neden yayından kaldırıldı?

Murat Yıldırım'ın Aziz karakterine hayat verdiği dizinin 2. sezonuyla ekrana dönmesini heyecanla bekleyen izleyici için kötü bir sürpriz yaptı kanal yönetimi ve yapım şirketi. Murat Yıldırım'ın diziden ayrılacağı konuşuldu geçtiğimiz haftalarda fakat oyuncu " Bunlar doğru değil. Sevgili Eylem Canpolat kalemini çok beğendiğim ve aynı zamanda sevdiğim bir arkadaşım... Halasını kaybettiği için ve hali hazırda başka bir senaryo da yazdığı için bize yardımcı olamayacağını söyledi hepsi bu. Ben de tahmini 22 Ağustos gibi işimin başındayım..." dedi umutlandırdı izleyiciyi. Derken dün akşam yapım şirketi "Aziz dizimizi sonlandırma kararı aldık. Bizi hiç yalnız bırakmayan siz sevenlerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz" ifadeleri kullanıldı.

Eşinin doğumu için bir süredir Amerika'da olan Murat Yıldırım'ın ekibe ne zaman döneceği hakkında bilgi vermediği için dizinin yayından kaldırıldığı dedikodular arasında. Bir diğer bilgi de Murat Yıldırım diziye dönse bile yeni sezonda birkaç bölüm oynayıp Amerika’ya dönmek zorunda olması dizinin yayından kaldırılmasının da sebebiymiş.

İşte durum bundan ibaretmiş! Müthiş oyuncu kadrosuyla dikkat çeken diziler arasındaydı Aziz, keşke devam etseydi. En azından Simay Barlas'ın muhteşem performansını biraz daha izleyebilseydik. Kısmet değilmiş ne diyelim.

‘O Kız’ geliyor!

Kanal D’nin, yapımı Content House tarafından gerçekleştirilen, etkileyici hikayesi ve zengin oyuncu kadrosuyla ile adından söz ettirmeye hazırlanan, yeni dizisi O Kız yayın için gün sayıyor!

Dizide Erkan Petekkaya sürpriz bir karakterle izleyici ile buluşacak. Ters köşe bir karakterle ekrana gelecek ve dizide Kadir karakterine hayat verecekmiş Petekkaya. Kırmızı Oda’daki performansının ardından izlemeye doyamayacağımız bir karakter olacak bence.

Yönetmenliğini Özlem Günhan’ın üstlendiği dizinin senaryosunu ise Sırma Yanık kaleme alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda; Erkan Petekkaya, Sezin Akbaşoğulları, Cengiz Orhonlu, Dilin Döğer, Macit Koper, Asiye Dinçsoy, Orhan Kılıç, Ayten Uncuoğlu, Münire Apaydın, Ilgın Çakır, Melih Selçuk, Ece Efe, Göktuğ Yıldırım, Cem Kurtoğlu, Deniz Bakacak, Mustafa Konak, Nehir Gökdemir, Zeynep Sönmez rol alıyor.

İyi seyirler…

Yazıyı Paylaş

Google +

Whatsapp