Top
Dr. Şenay Devi

Dr. Şenay Devi

astrodeha@gmail.com

22/05/2020

İkizler Yeni Ayı

22 Mayıs 2020'de İkizler Yeni Ayı, yıldızların öğretmeni Satürn ile olumlu açıları ile doğacak. Bunun anlamı bireysel ve toplumsal yeniden inşa etme, işe dönme ve daha uzun vadeli hedeflerle ilerleme zamanıdır. İlerleme yavaş olabilir, ancak Satürn büyük sabır ve azim verecek bizlere...

YENİ AY'IN ANLAMI

Yeni ay, bir döngünün sonunu ve 28 günlük yeni bir döngünün başlangıcını temsil eder. Bununla birlikte, bu bir tutulma döngüsünün son ay aşamasıdır ve 5 Haziran ay tutulmasına kadar iki hafta sürer .

Güneş, Ay'la kavuşuyor, canlandırıcı bir enerji ve inisiyatif verecek hepimize. Bu, yeni bir başlangıç yapmak, yeni bir yaprak çevirmek veya yeni bir proje başlatmak için mükemmel bir zamandır. İlerlemenin yeni ve yaratıcı yollarını ararken eski alışkanlıkları, davranışları ve inançları da sorgulayabilirsiniz.

KOÇ

Arkadaşlıklarınızda ve ittifaklarınızda birtakım değişiklikler yaşayabilirsiniz, bu değişimlere güvenin. İhtiyacınız olan şey güvenilir olanın ortaya çıkması. İyi niyetli olmayan sözde arkadaşlarınızı tutulma enerjisi ile hayatınızdan çıkartabilirsiniz.

BOĞA

Kariyer hayatınızda yaşanacak büyük gelişmelere hazır olun. Zorlandığınız maddi konularda yaşayacağınız gelişmeler, büyüme ve kalıcı işler için önem taşımakta. Prestijinizin artacağı büyük işler ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Tutulma enerjisi ile yeni bir yere taşınabilir, yeni ortamlarda önemli iş birlikleri gerçekleştirebilirsiniz.

İKİZLER

Korkularınıza meydan okuma ve bazı riskler almanın zamanı içindesiniz. Şimdi ya alışkanlıklarınızı değiştirmekten korkacak aynı kısır döngüde kalacak ya da fırsatları görmeyi başaracak yeni başlangıçlara yol alacaksınız her konuda. Çalışmalarınızın, hayatınızda yepyeni ve heyecan verici bir rotaya getirecek karşılığını alabileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız.

YENGEÇ

Kişisel gücünüzden çok fazla güvensizliği tetikleyen kaçışlarınız, gün yüzüne çıkıyor. Kendinize dürüst olduğunuz anda daha uzun süre bu şekilde olmayacağını göreceksiniz. Bu tutulma ile üzerinizde ki ölü toprağından silkelenebilir, gücünüzü geri almayı başarabilirsiniz.

ASLAN

Hafta boyunca şans sizden yana... Aşkta da, iş hayatınızda da kaderiniz yeniden şekillenmeye başlıyor. Her zaman yanında yer aldığınız arkadaşlarınızın gerçek yüzlerini, kendi çıkarları uğruna yaptıklarını göreceksiniz. Bırakmanız ve sahip çıkmanız gerekenleri çok doğru bir şekilde ayırt edebileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız.

BAŞAK

Çok emek verip kazanamadığınız bir işiniz varsa tükenme noktasına geldiğinizi fark ederek, değişime gidip zararları en aza indirmeyi başarabilirsiniz. Şimdi ne istediğinizi iyi belirlemeli ve mesleki konularda kendinizi geliştirmelisiniz.

TERAZİ

Aşk hayatınızda gerginlikler yaşanabilir. İlişkinizde dönemsel olarak benzer krizler sürekli tekrar ediyorsa, duygusal bağınız zayıflayarak bitişlere neden olabilir. Tutulma enerjisi ile dikkat etmeniz gereken konu, üçüncü şahısların dolduruşu...

AKREP

Aile üyeleriniz ya da sevdiğiniz bir arkadaşınızla ilgili rahatsızlık duyacağınız olaylar yaşanmasına neden olabilir. Yaşanmış güzel günlerin hatırına sakin olmaya çalışmalı, öfke ile hareket edip, yakıp yıkan bir tutum içinde bulunmamalısınız. Aksi takdirde büyük pişmanlıklar yaşayabilir, geri dönüşü olmayan durumlar ile karşılaşabilirsiniz.

YAY

Büyük değişiklikler ve fırsatlar sizleri karşılıyor. Yolculuklar, yurtdışı kaynaklı gelir ve eğitimler, tutulmanın sizlere yansıyan enerjileri arasında. Katı düşüncelerinizden uzaklaşın, iş hayatınızda da, aşk hayatınızda da feda ettiklerinizin karşılığını alma vakti geldi çattı.

OĞLAK

Geçmişte kendinizi korumak adına yapmadıklarınızı yapmaya odaklanabilirsiniz. Şimdi hayatınızı yeniden yapılandırmak için kendiniz ile yüzleşin, kendi değerlerinize ne kadar çok sahipseniz, o kadar özgür ve mutlu olacaksınız.

KOVA

Gökyüzü hayatınızda neyin değişmesi gerektiğini görmenizi sağlayacak sizlere. Bireysel olarak olabileceğiniz en iyi noktaya gelmek için, yenilenebilmek iradenizde. Eski veya çıkmaz bir noktada olan ilişkinizi sonlandırabilirsiniz. Özgürleşmek ve gerçek sizi yaşamaya başlamak için.

BALIK

Mesleki konular ve özel hayatınızda yaşanan haksızlıklara dur deme zamanı sizler için. Oynanan oyunları bozacak, haklılığınızı ortaya koyacaksınız. Kendinize güvenin ve hakkınız için mücadele edin. 

Yazıyı Paylaş

Google +

Whatsapp