Top
Dr. Şenay Devi

Dr. Şenay Devi

astrodeha@gmail.com

12/06/2020

Yengeç burcunda Güneş Tutulması

21 Haziran 2020 Türkiye saatiyle 09:41 de Yeni Ay ve Yengeç burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek. Tutulma, öngörülemeyen ve kontrol edilmesi zor olaylar ardından gergin ve uzlaşmaz bir enerjiyi arındıracak etkileri barındırıyor dünya ve ülkemiz için. Yengeç burcunda gerçekleşecek Güneş Tutulması, geçmişi bırakmak için elverişli bir zaman kapısını aralıyor bizlere. Ancak güzelliklere iyi ve doğru olana sahip çıkmamız için geçmişe nokta koyarak yeni başlangıçlar içinde olmamız, fazlası ile önem taşımakta. Özellikle Koç, İkizler, Yengeç, Başak, Terazi, Yay, Oğlak olanlar tutulma enerjisinden çok etkilenecekler.

KOÇ: Olaylar kontrolünüzden çıkabilir beklemediğiniz insanlardan sizi şaşkına çevirecek tepkiler alabilirsiniz. Kısa süreli bir panik olsa da gerçeklerle yüzleşmenin olgunluğunu kısa sürede kavrayacaksınız. Adeta bir ayıklanma aydınlanma haftasındasınız. Hiç kimseyi değiştiremeyeceğinizi anlayacak kendinizi geliştirmenin faydalarını, doğru davranış biçimini ortaya koyarak yapacak ve kazanacaksınız. İş hayatınızda her türlü riskten uzak durmalı ve acele kararlar vermemelisiniz.

BOĞA: Güneş tutulması enerjisi sizleri yoğun ve derin bir şekilde etkileyecek, uzun zamandır mücadele ettiğiniz konularda zaferi özgürlüğü ve başarıyı elde ederek rahat bir nefes alacaksınız. İş ve aşk hayatınızda yeni başlangıçlar yeni ve güçlü enerjiler hakim.

İKİZLER: Tutulmanın sizlere yansıması ise yakın çevrenizde gerçekleşecek tartışmalar sürtüşmeler ve fikir ayrılıkları karşısında taraf olmamanız konusunda uyarıcı. Avukat yada hakimliğe soyunmamalı ve sorulmadıkça fikirlerinizi kendinize işinize ve ilişkinize saklamalısınız. Akrep burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması sizleri gergin endişeli huzursuz bir ruh haline büründürebilir. Olabildiğince sakin kalmalı ve hafta boyunca yaşamın sizi, bir dizi sınavdan geçirdiğinin bilinciyle hareket etmelisiniz.

YENGEÇ: Uzun süredir devam eden çözüme kavuşmamış sorunlar gün yüzüne çıkabilir ve üstesinden gelmek için her zamankinden daha fazla mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Kararlarınızı hırsla değil yapıcı bir çerçevede almaya özen göstermeli olabildiğince sakin ve anlayışlı bir yaklaşımla hareket etmelisiniz. İş hayatınızda da sürpriz gelişmeler söz konusu, iş başvurunuz kabul edilebilir.

ASLAN: Aile büyüklerinizle ilgili konular gündeminizde yer alacak ve ilişkileri iyileştirmek için çaba sarf edecek ve aile kavramının ne denli önemli olduğunu daha derinden anlayacaksınız. İş hayatınızda Güneş tutulmasının etkisi ile sıkıntılar yaşayabilir mecburi görev değişiklikleri yaşayabilirsiniz. Sizlere tavsiyem isyankar bir tutum yerine kabullenişe geçin. Size şer görünen şeyler ilerleyen zamanla hayrınıza olabilir.

BAŞAK: Başkalarının sizi yönlendirmesine izin vermeden yalnızca kendiniz olun. Aksi halde iş ve aşk hayatınızda büyük pişmanlıklar yaşayabileceğiniz konusunda uyarıcı. Sevgiye dayalı bir ilişkiyi başkalarının sözleriyle bitirecekseniz. Bilin ki pişman olacak mutsuz olup mutsuz edeceksiniz. İş hayatınızda da sizi cezbedecek hayallerinize hitap edecek vaatlerde bulunanlara dikkat edin.

TERAZİ: İş hayatınızda güçlü enerjilerle dolu bir dönemi müjdeliyor sizlere. Önemli iş görüşmelerinizi başvurularınızı tutulma ve tutulmayı takip eden 10 gün boyunca yapabilir olumlu cevaplar alabilirsiniz. Güneş tutulması iş hayatınızda kalıcı işlerin altına imza atmanızı ve hak ettiğiniz yere gelmenizi sağlayacak güçte. Siz yeter ki kendinize güvenin ve geçmişte ki olumsuzluklara takılıp kalmadan hareket edin. Özel yaşamınızda siz bir ayrılık sürecindeyseniz eş ya da sevgilinizin samimiyetle pişmanlığını ifade etmesi ve size olan sevgisini gösteren davranışları ilişkinizi yeniden aşkla tedavi ederek bambaşka bir hale getirebilir.

AKREP: Hayatınızda köklü ve etkili değişimlerin yaşanabileceği çok özel bir dönemin kapılarını aralıyorsunuz. Kendi iç dünyanıza yönelebilir, yanlışlarınızı, size yapılan yanlışları masaya yatırıp derin ve gerçekçi bir analizden sonra radikal kararlar alabilirsiniz. Burcunuzda gerçekleşecek Güneş tutulması farkındalığınızı arttırırken daha güçlü olmanızı, daha doğrusu sahip olduğunuz gücün farkına varmanızı sağlayacak.

YAY: Tutulmanın sizlerin hayatlarına yansıması ise geçmişle ilgili konularda hesaplaşmalar , kendi gerçeklerinize ve değerlerinize sahip çıkmak için yapacağınız ruhsal bir yolculuk olarak yansıyacak. Biten bir ilişki biten bir ortaklıkla ilgili konu ve kişiler uzun bir süre sizleri uğraştırabilir. Sizlere tavsiyem geçmişin olumlu ya da olumsuz konularını tamamen çözümleyip, olması gereken yerde yani dününüzde bırakmalı, geleceğinize gölge etmesine izin vermemelisiniz.

OĞLAK: Sizlere yansıması ise omuzlarınızda taşımaktan yorulduğunuz, kendinize yabancılaştığınız, olmadığınız biri gibi davranmak zorunda bırakıldığınız yükleri, arkanızda bırakıp geçmişin tozlu pencerelerini kırıp, güneşin ışığıyla aydınlanan iç dünyanızda ki çocuğu özgürlüğe kavuşturabileceğiniz kapıları aralayacak sizlere. Tutulma enerjisi ile işinizle ilgili hemen her konuda iletişime önem vermeli, fikir alışverişleri yapmalı sabit ve ısrarcı düşüncelere saplanıp kalmamalısınız.

KOVA: Hırsınızı kontrol etmek, ön planda olma isteği ile yanlış seçimlere yönelmemek noktasında içinizde ki iyiliği güzelliği dışa vurmanın önemini vurgulamakta. Tutulma enerjisi işle ilgili konularda aksamalara, yavaşlamalara ve isteklerinizin istediğiniz gibi sonuçlanmamasına işaret etmekte. Hırslı yaklaşımlar, başkalarının dolduruşuna gelerek hareket etmek, yanlış girişimler ve kayıplara neden olabilir dikkatli davranın ve iş hayatınızda başkalarının söylemlerinin, sizi yanlış yönlendirme ve seçimlere zorlamalarına izin vermeyin.

BALIK: Tutulma enerjisi eş ya da sevgilinizle ilişkinizle ilgili konularda gerçekçi olmanız için güçlü kılacak sizleri. Emek verdiğiniz, sabırlı davrandığınız ama yetmediğine karar verdiğiniz bu duygular sözlerinize yansıyacak ve beraber olduğunuz insanın üzerinde soğuk duş etkisi yaratacak. Hissettiklerinizi söyleyin ve onu kendi haline bırakın. İlerleyen günlerde her şey sizin hayrınıza olacak şekilde gelişecek. Finansal sorunlar da sona erecek. 

Yazıyı Paylaş

Google +

Whatsapp