Top
Saygı öztürk

Saygı öztürk

saygi@sozcum.com

15/03/2019

Aleyhimde konuşsunlar diye ‘dedikodu ekibi’ kurdular

Millet İttifakı'nın Ankara adayı Mansur Yavaş SÖZCÜ'ye konuştu. Avukatlık dönemindeki bir senet olayından hedefe konulan Yavaş başlıktaki iddiayı dile getirdi ve ekledi: Belediyedeki çalışanlarına aleyhimde konuşmaları için görev vermişler.

Millet İttifakı'nın adayı Mansur Yavaş'ın, birkaçı hariç miting yapmadığı ilçe kalmadı. Sabahın erken saatinde başlayan seçim çalışmalarını gece yarılarına kadar sürdürüyor. Bir yanda devletin yani Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin dev imkanları, bir yanda koşulların hiç eşit olmadığı Mansur Yavaş var. Bakıyorsunuz hakkında bir iddia gündeme getiriliyor, cevabını verdiği zaman bunların birkaçı hariç basında yer almıyor. Yavaş, rakibi Mehmet Özhaseki'yle ilgili iddiaları gündeme getirmek yerine projelerini anlatmaya çalışıyor. Halkta önemli bir karşılığı var. Yavaş, dün sabah çayını gazetemizde içti, “Kahvenin hatırı vardır” deyip bir de sade kahvesini yudumladı.

‘MANSUR YAVAŞ ANKARALI DEĞİL' KAMPANYASI NEDEN YAPILIYOR?
Mansur Yavaş, Ankara Temsilcimiz Saygı Öztürk'e “2009 seçimlerinde benim için Erzurumlu, 2014 seçimlerinde Tuncelili olduğumu söylediler. Oralı olsak ne olur? ‘Mansur Yavaş Ankaralı değil' denildi. Niçin? Ankaralı imajım tuttu” dedi.

Yazıyı Paylaş

Google +

Whatsapp