Top
Dr. Haydar Dümen

Dr. Haydar Dümen

soru@posta.com.tr

30/11/2017

Zaman alıyor ama...

Erkeklerin mastürbasyondan ayrılması zor. Kadın, eşinin zevk almamasından yakınıyor hatta onu mastürbasyon yaparken görüp kahroluyor. Panik yok, zor oluyor ama erkekleri bu huylarından vazgeçirmek mümkün. Tek şart evlilik ortamının oluşması.

BÖYLE SORU YOK!

Benim kuş ötmüyor

25 yaşındayım, bekarım, yakışıklıyım. İyi bir işim var. Ama cinsel hayatım berbat. Çünkü kuş hiç ötmüyor. Ne olur yardım edin.

CEVAP

Değerli okurum, olmaması gereken bir tablo çizmişsin. Tek merakım, seninle baş başa kaldığında organ kalleşlik yapmıyor, isteğine uyuyorsa ya da sabaha karşı uykuda kendi özgürlüğünü kullanıp sertleşiyorsa sorun yok demektir. Kadınlarla ilişki uygun ortamda, acelesiz, zaman da kesintisiz olduğunda kuş atmaca gibi ciyaklasın yoksa keklik gibi şakısın mı? İstesen de istemesen de bu böyle olacak. Ama hiç ötmüyor yani sertleşmiyorsa onun üzerine bir araştırma yapılacak. 

NE KAN VARDI NE DE ACI...

Erkek arkadaşımla ilk kez ilişkiye girdim. Kan gelmedi, acı da yoktu. Sorun bende mi, sevgilimde mi?

CEVAP

Sevgili okurum, davul zurna olmadan, yaygaraya, göbek atmaya ya da acıdan kıvranmaya fırsat vermeden olayı her yönüyle dört dörtlük bitirmişsiniz. Vay be! Korkular boşuna, abartılar ise şamatadan ibaretmiş diyeceğiniz yerde aşkınızın güzelliğine ihanet ediyorsunuz. Adeta suç ve kusur arıyorsunuz. Zar esnekti, kanamadı. Senin organ da erkeğe güvendi, erkek de yangından kaçırır gibi telaşa düşmedi. İlişki doğal ve olması gereken gibi olunca ruh da doku da ikizini bulmuş oldu. “Acısız olmaz” diyorsan, organını biraz çimdikleyiver!!!

KADINLAR DALGA GEÇİYOR

20 yaşındayım. Penisim 8 santim. Defalarca ilişkiye girdim, kadınlar benimle dalga geçiyor. Artık utanıyorum. Büyütücü haplar fayda etmedi. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Değerli okurum, kendini bilmez, çoğu da profesyonel olan bu tür hırçın kadınlara kızıyorum. Çünkü ekmek paralarına ihanet ediyorlar. Zora girmeden gerçekleşen bir eylem için onlara da ‘İşinizi bilin’ demek gerekiyor. Gelelim bilimin raporuna; evlilik koşullarında organ görevini yapacak. Hiç merak etme, sevgili eşini de yarı yolda bırakmayacaktır. Çünkü vajinanın boyu 8 santim olup sadece girişteki ilk 2 santimi duyarlıdır. Hadi bu gece rahat uyu. Yeter ki seninkinin huyu iyi olsun, eviniz mutlulukla dolsun.

Bozuldu mu?

19 yaşında kızım. Erkek arkadaşımla seviştik. O çıplaktı ama benim üzerimde çamaşır vardı. İlişkide kan gelmedi ama yine de korkuyorum. Zarım bozulmuş mudur?

CEVAP

Sevgili okurum, yüzde 100 kızsın. Zar yerinde duruyor. Eğer esnek değilse evlendiğinde kanayacaktır.

Hamile miyim?

21 yaşında kızım. Erkek arkadaşımla ilişkiye girdik. Hamile kalır mıyım? Kızlık zarıma bir şey olmuş mudur? Adet düzensizliği yaşıyorum. İlişkiden önce de yaşıyordum. Midem bulanıyor. Psikolojik mi?

CEVAP

Sevgili okurum, zarın bozulmadı. Gebe de değilsin. Ama ileri gitmişsin. Bir de bunun ailevi ve sosyal yanı var. Çok tehlikeli yollar. Yapacağın şey arkadaşınla ilişkiyi kesmek. Oyunu kuralına göre oynamak. Bir zaaf eseri yaşadığın bu olayı umarım bir daha tekrar etmezsin. Yoksa sürer gider.

Boşalamıyorum

20 yaşındayım, nişanlıyım. İlişkim oldu ama boşalamıyordum. Şimdi nişanlandım yine boşalamıyorum. Mastürbasyonda kasılarak boşalıyorum. Ne yapayım?

CEVAP

Değerli okurum, mastürbasyon nedeniyle kendini öyle koşulladı. Hele evlen bakalım. Düzeltilebilir bir sorun. O zaman çaresine bakarız.

Kocam erken boşalıyor

33 yaşındayım, 4 yıllık evli kadınım. Evlendiğimizden beri eşimin erken boşalıyor. Doktora gitmiyor. 2-3 ayda bir ilişkiye giriyoruz. Ne yapacağım?

CEVAP

Sevgili okurum, haklısın. Oyunbozanlık eşinden geliyor. Dengeleri düzenli bir ilişkiyle evlilik uzun yıllar verimli ve sağlıklı sürer. Kesinlikle iki tarafın da orgazm olması gerekir. Kadının 10 birleşmenin 5’inde orgazm olması gibi. Ama hiç olmaması her ikinizi de cinsellikten koparır. Eşinin erken boşalması tedavi olur. Tedaviden sonra kendine güven gelir. Kocan mutlaka profesyonel yardım almalı.

Kız çok utangaç

17 yaşındayım, 6 aydır kız arkadaşım var. Onunla ilişkiye girmek istiyorum ama kız çok utangaç. Ona nasıl açılırım?

CEVAP

Değerli okurum, yol belli. Adam ve insan olma yolu. Daha küçüksünüz. Kızın ruhuyla oynama. Ne yani “Evet” dese götürüp odaya mı kapatacaksın? Delikanlı ol biraz.

Ağrılar giriyor

Kız arkadaşımla telefonda cinsellikten konuşuyoruz. Boşalırken enseme ağrı giriyor. Ne olur bana yardım edin.

CEVAP

Olayım değerli okurum, telefonda sosyal, sanatsal ve şiirsel şeyler konuşun. Arada geleceğin zorlu günlerinden soslar ekin. Acınası insanlara ve hayvanlara yardım edin. Başın ağrıyorsa mastürbasyonu bırakıver. Bunu da ben mi öğreteyim?

2 aya evleniyorum

Cinsel organım 11 santim. Daha önce ilişkiye girdim. 2 ay sonra evleneceğim. Eşimi mutlu edebilir miyim? Bir de erken boşalma sorunum var. Ne yapayım?

CEVAP

Değerli okurum, penisinin boyu eşini mutlu eder. Erken boşalman da evlendikten sonra çözülür. Doğru nikah masasına. Evlilik cüzdanını aldıktan 2 ay sonra erken boşalma konusunda doğru uzmana başvur.

Sertleşmiyor

23 yaşındayım. İlk kez ilişkiye girmek istedim, ereksiyon olmadı. Ne yapacağım?

CEVAP

Değerli okurum, yüzde 99 psikolojiktir. Sabaha karşı sertleşmen oluyorsa ya da kendi kendini tatmin ederken sertleşiyorsan organik sorun yok demektir. Doğal ol, kendini yargılama. Bitmeyen enerji, kaynak zaten kurumayacak. İnsan soyu sürecek, sende de öyle olacak.

İhtiyaç duymuyorum

26 yaşındayım, kız arkadaşım olmadı. 5-6 kere geneleve gittim. Ama gitmesem de ihtiyaç duymuyorum. Ne olacak benim halim?

CEVAP

Değerli okurum, gariplik mastürbasyona alışman. Sık sık geneleve gitmen de doğru değil. İki arada bir derede kalmış gibisin. Evlendiğinde, kadına geçiş sürecinde zorluk çekersin. Evlenmek de zor iş. Seks hayatın için bir şey diyemem ama hiç olmazsa duyguların canlı kalsın diye duygusal aşk, flört biçiminde bir arkadaşlık kur.

İlişkiye giremiyorum

29 yaşındayım, cinsel organım çok büyük, kıyafetlerden bile belli oluyor. İlişkiye girmekte zorlanıyorum. Bana yardım edin.

CEVAP

Değerli okurum, yarım yarım ilişkiye devam. Şimdilik başka sözüm ve çözüm yok. Tabii ki evlen ve çocukların olsun.

Yanma oluyor

34 yaşında kadınım. Eşimle ilişkiye girince yanma oluyor. Ne yapmam lazım?

CEVAP

Sevgili okurum, kadın doğum uzmanı orada iltihap ya da mantar var mı diye bakacak. Bir şey varsa onu tedavi edecek. Psikolojikse bu kez başka bir uzmana başvuracak, iyileşeceksin.

GÜNÜN SÖZÜ

Akıl tutsak edilmişse çabalar boşunadır. H.D.
Yazıyı Paylaş

Google +

Whatsapp