Top
Dr. Haydar Dümen

Dr. Haydar Dümen

soru@posta.com.tr

29/11/2017

Yerinde kullanılırsa...

Her kadın cinselliği farklı yaşar. Bazısının ateşi daha fazladır, diğeri daha soğuk ve tedbirlidir. İşte bu noktada devreye fanteziler girer. Erkek, partnerinin nelerden hoşlandığını biliyorsa işler kolaylaşır...

BÖYLE SORU YOK!

Bozuldu mu, bozulmadı mı?

Sevgilimle çok kez birlikte oldum ama kan falan gelmedi. Şimdi kızlığım bozuldu mu, bozulmadı mı?

CEVAP

Kanı ne yapacaksın okurum? 1-2 damlayı özel bir şişeye koyup ağzını da mumlayıp odanın mahrem yerine asacak, baktıkça coşacak, coştukça azacak mısın? Aldın kızı odana, girdin koynuna, daldın kuyusuna daha ne istersin? Oysa siftah benden olsun diye mi hayal ederdin? Dediğin oldu ama senin gözün bir damla kanda. Kızın savunması sana göre hava civa. Zar orada kapı gibi duruyor. Kapı, yapı olarak biraz esnek. Senin organ ise kaba saba değil, estek köstek. Ne olmuş yani? Daha ne istersin?

Kadın beni yataktan attı

25 yaşındayım, bekarım. Bir kadınla ilişkiye girdim, 25 dakika boşalamadım. Kadın beni yataktan attı. Kadının tepkileri beni etkiledi. Mastürbasyonu bırakmalı mıyım?

CEVAP

Değerli okurum, görünürde hiçbir sorun yok. Sorun şansına düşen kadının yozluğunda ve de boş boğazlığında. Sanırım paralı bir ilişkiydi, uzun süreyi içine sindiremedi. İyi ki seni tekmelemedi!!! Ortam, kadının huyu, senin de acemiliğinin boyutu, bozdu sizin oyunu. Doğanın gücü gürültüye pabuç bırakmaz. Ancak ortamın uygunluğu ve de psikolojinin huzuru sağlandığında göreceksin ki seninkisi bir numara erkeklik organı olacak, beklediğin su hızla akacak.

Karım gram zevk almıyor

Eşimle ilişkiye giriyorum ama karım gram zevk alamıyor. Tam zevk alıyorum diyorum, kuşumdan sadece 2-3 damla geliyor. Kim istemez çeşme gibi akmasını? Ne yapayım?

CEVAP

Değerli okurum, önce mailinde bazı eksiklerin var, onları tamamla. Örneğin; yaşın ve de evlilik yılın. Kadının ilişkiden önceki tavrı yani eyleme hazırlanması gibi faktörleri yazsaydın bize ipucu verirdi. Mailine göre eşin soğuk yani frijit bir kadın. O tedavi olmadan ilişki rayına oturmaz. Tek rayda da tren yol almaz. Sana gelince; pohpohsuz, moralsiz dahası güvensiz ve de alkışsız bir sahada en iyi futbolcular bile gol atamaz. Çeşme şimdilik öyle kalsın, onun üretimine de karışamazsın. Ne var ki, ne kadar iş, o kadar bahşiş sözleri bu konuda senin için geçerli ve yeterlidir.

Neden benim başıma geldi?

19 yaşındayım. 1 ay önce ilk cinsel deneyimimi yaşadım, başarısız oldum. Penisim sertleşmeden boşaldım. Başarısızlıktan korkuyorum. Neden bu benim başıma geldi?

CEVAP

Değerli okurum, ilk deneme yaptığın ortamın iyi değildi ve sen kesinlikle büyük bir heyecan dalgası altındaydın. Sonuç böyle olur. Böyle olması da doğaldır. O senin bir bakıma insani boyutundur. Aynı koşullarda yine denesen yine başarısız olacaksın. Çünkü cinsellik deneme ya da sınava gelmez.

Bozuldu mu?

24 yaşındayım. Cinsel organım 3 santim kadar kız arkadaşımın vajinasına girdi. Yatakta kan yoktu ama sevgilim 1 saat sonra kan geldiğini söyledi. Acaba kız arkadaşımın bakireliği bozulmuş mudur?

CEVAP

Değerli okurum, galiba yırtıldı. Kızlık zarı bozmak için 3 santim girmesi yeterlidir.

Vajinayı görünce sertleşme bitiyor

18 yaşındayım. Her şey normal giderken kız arkadaşımın vajinasını görünce sertleşme bitiyor. Acaba bu psikolojik sorun mu yoksa tıbbi bir olay mı?

CEVAP

Değerli okurum, bunları panik, korku ve stres yaratır. Cinselliğe de yansıyınca bazen hiç ereksiyon olmaz. Bazen dokunur dokunmaz ejakülasyon yani meni gelir. Bazen sertleşir ama kısa süre sonra yumuşar. Bunlar denizin dalgalanması gibidir. Takıntı yaparsan geçmez, aldırmazsam zamanla her şey yoluna girer.

Kız arkadaşım orgazm olmadı

28 yaşındayım. Kız arkadaşımla saatlerce ilişkiye giriyoruz ama yine de orgazm olmuyor. Onu mutlu edememek beni üzüyor. Ne yapacağım?

CEVAP

Değerli okurum, her kadının cinselliği kendine özgüdür. Kadınlar orgazmı yakalamakta zorluk yaşar. Bu konuda elimizde tek ilaç fanteziler. Hangi fantezilerden hoşlandığını keşfetmen gerekir. Her insanın beden bölgeleri farklı duyarlılıktadır. Cinselliğin derinlikleri sürprizlere gebedir. Partnerinin sorunu da şu anda seni fazla ilgilendirmemeli. Eğer evlilik düşünüyorsan zamanla çözülür. Ama günübirlik ilişkilerde bu olmaz.

Hiç sevgilim olmadı çok üzülüyorum

18 yaşındayım. Bugüne kadar hiçbir kızla ilişkiye giremedim. Hiç sevgilim olmadı. Çok istedim ama ne yaptıysam olmadı. Bu yüzden psikolojim bozuldu. Bana yardımcı olabilir misiniz?

CEVAP

Değerli okurum, psikolojini kendin bozuyorsun. 18 yaşında “Hâlâ hiçbir kızla cinsel ilişkiye giremedim” diye yakınmanı anlamak zor. Dur bakalım, hayata yeni gözlerini açtın. Kızlarla arkadaşlık kuramama gelince; onlar senin gözündeki isteği ve hemen bunu gerçekleştirme arzunu okuyorlar. Ve tabii senden de kaçıyorlar. Ne olmalıydı yani? Her elini uzattığın kız “Buyrun” mu demeliydi? Mutlaka arkadaşın olsun. Beynini terbiye et.

1 kez bile yapsam çıkıyor

Mastürbasyon yapıp boşaldıktan sonra yüzümde sivilceler çıkıyor. Haftada 1 kez yapıyorum ama yine de çıkıyor. Çok utanıyorum. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Değerli okurum, mastürbasyonun sivilce ile ilgisi yok. Gençlik sorunu. Yağlı ciltlerden kaynaklanan bu sivilceler için yüzünü günde 2-3 kez kremsiz sabunlarla sabunla. Sabah-akşam kolonyalı pamukla yüzünü sil. Sivilceleri sıkma. Yağlı yiyeceklerden uzak dur.

Cinsel organım çok küçük

25 yaşındayım. Penisim 10 santim. Daha önce hiç cinsel ilişkim olmadı. Çok korkuyorum, acaba cinsel organımı büyütmenin bir yolu var mı? Ne yapmam gerekiyor?

CEVAP

Değerli okurum, en büyük iyilik geliyor. Penisin normaldir ve evliliğini sürdürecek boyutta. Çocuğun da olacak. Sevdiğin ya da evleneceğin kadınla, saygılı, sevgili bir yaklaşımla en mutlu aileyi oluşturursunuz.

Küçük olması normal mi?

16 yaşındayım. Penisimin boyu çok küçük. Sizce küçük olması normal midir? Büyüme ne zaman gerçekleşir?

CEVAP

Değerli yavrum, ergenliğe girmek bir kapıdan geçmek gibi olmaz ki? Yani yattım, ergen değildim, uyandım, ergen oldum. Yok böyle bir şey. Ergenlik aylar ve yıllar içerisinde pişer. 1 yıl bekle bakalım.

Acaba büyütmek mümkün mü?

15 yaşındayım. Penisim 10 santim, büyümez diye korkuyorum. İlaç ya da hormon tedavisi ile büyümesi sağlanabilir mi?

CEVAP

Sevgili yavrum, bir üroloji uzmanına başvur, bir baksınlar bakalım. Biraz daha büyür diye düşünüyorum.

GÜNÜN SÖZÜ

Mutluluğun da fazlası depresyonun fazlası gibi zarar verir. Çünkü ruhu nasırlaştırır. H.D.
Yazıyı Paylaş

Google +

Whatsapp

Yazarın Diğer Yazıları