Top
Dr. Haydar Dümen

Dr. Haydar Dümen

soru@posta.com.tr

02/12/2017

Heyecanlandırın onu...

Flört döneminde aşk dolu dizgin yaşanıyor. Ama nikahtan sonra taşlar yerine oturuyor, yürekte hissedilen kıpırtılar azalıyor. O heyecanı yeniden yakalamak için fantezileri kullanın ve orta yolu bulmaya çalışın...

BÖYLE SORU YOK!

At nasıl şaha kalkacak?

44 yaşındayım, benim atı nasıl şaha kaldırıp koşuya çıkaracağım? Yoksa 18 yıllık hanım beni kapının önüne koyacak. Yardım edin.

CEVAP

Değerli okurum, hiçbir kadın 18 yıllık kocasını cinsel aktivite nedeniyle kapının önüne bırakmaz. Üstelik bir de çocuğunuz varsa, evliliğinizin kapısı nikah kilidiyle değil, oksijen kaynağıyla kapatılmıştır. Başka sorun çıkmazsa, bu kapı ve yolculuk ebediyete geçiş için açılacaktır. Eşinin hakkını düşündüğün için ödül olarak altın madalyayı boynuna takacağım derken, şike çıktı karşıma. Eşini değil, kendini düşündüğün için madalyayı alamadın. Ancak yaşın dorukta. Tut eşini elinden, düş tedavinin peşine.

Hayallerde yaşıyorum

20 yaşındayım. Aklım hep kızlarda. Kızlarla hayallerimde konuşup sevişiyorum. Ama karşı karşıya gelince hiçbir şey yapamıyorum.

CEVAP

Tabii öyle olacak okurum. Her şeyini hayallere harcayınca realiteye bir şey kalmıyor. Örneğin; cinsel tatminde, mastürbasyonda, kızlarla konuşmaya, onları ikna etmeye, ruhlarını fethetmeye, tenlerine dokunmaya gerek kalmıyor. Böyle iş kolay. Örneğin; evli olsaydın, çenesi kapanmayan, konuşunca daarcığında söz bırakmayan biri kadının olsaydı iki laf ederek antrenman yapardın. Şimdi sahan bomboş. Biraz alçak gönüllüsün, bana göre hayallerinde kral ol, saray kur. İstediğini düşle, işini geleni dişle. 2 yıl sonra bizi ara.

Kadrolu yerleşsin istiyorum

40 yıllık el işçisi emekçisiyim. Penisim yıllardır taşeron olarak çalışıyor. Artık kadrolu bir yere yerleştirmek istiyorum. Ne yapmam gerekiyor? RUMUZ: TAŞERONA HAYIR

CEVAP

Öncelikle ‘Geçti Bolu’nun pazarı’ gibi bir tablo bu değerli okurum. Ne var ki ufak bir hesap yanlışı yapmışsın. Yani 40 yaşındasın da sürçi lisandan sanki doğduğundan beri mi mastürbasyon yapıyorsun? Ya da 15’inde başladıysan şimdi 55’ine girmişsin demektir. Her iki türde elde olayını kronikleştirmiş, tedavi sürelerini aşmışsın. Biz elini boş çevirmeyelim, bekarsan evlen diyelim. Bunun derken de bir kadının hayaline asit dökmeyelim. Evlilikte bir anlaşma olsun, evlilik öncesi tedavi yolu aransın.

Ayda 3 kez az değil mi?

26 yaşında kadınım. 2 yıldır evliyiz. 3 yıllık bir flört etmiştik. 3 yıl ilişkimiz çok güzeldi ama evlenince sorunlar başladı. Ayda 3 kere ilişkiye giriyoruz. Ne yapmam lazım?

CEVAP

Sevgili okurum, evlilik öncesi heyecanlar sizi doruklara taşımış. Evlilikten sonra bu heyecanların büyük bölümü yitirilir. O heyecanların tekrar yakalanması gerekir. Bunun da tek yolu fanteziler. Fantezileri kullandığınızı sanmıyorum. Eşinin fantezisini bulmaya çalış. Değişik ortamlar yarat, farklı mekanları kullan ama eşinin üzerine giden sen olma. O sana gelsin.

Kızlık zarı bozulur mu?

18 yaşında kızım. Acaba mastürbasyon yapınca kızlık zarı yırtılır mı?

CEVAP

Sevgili okurum, yırtılmaz. Mastürbasyon tekniğine bağlı. Farenin yuvasına girmesi gibidir bu. O yuvaya dışarıdan bir şey girmezse, yuva masumiyetini korur.

Adet döneminde sakıncalı mı?

23 yaşında kızım. Nişanlımla adet döneminde onunla daha çok ilişkiye girmek istiyorum. Ama nişanlım, zararlı olduğunu söylüyor. Adet döneminde ilişkiye girmek zararlı mı?

CEVAP

Sevgili okurum, adet döneminde cinsel ilişkiye girilmese daha iyi olur.

Bozulmuş olabilir mi?

23 yaşında kızım. 6 ay önce sevgilimle ilişkiye girmiştim. Ama kanama olmadı. Sevgilim bir şey demedi. Daha önce sürtünme yoluyla birlikte oluyorduk acaba kızlığım bozulmuş mudur?

CEVAP

Sevgili okurum, kızsın. Zarın esnek. Bu durum kimine göre şans, avantaj, kimine göre dezavantaj. Kesin ve kesin kurallara bağlı olmayan olaylarla hayatın yönü bulunmaya çalışılırsa, o maceranın sonu ne olur bilinmez. Beden sizin, ruh sizin, akıl sizin. Hayat geminizin dümeni sizin. Bizim işimiz uzaydan rota vermek gibi bir şey. O rotaya uyarsanız doğru yola girerseniz. Uymazsanız da sonuçları göğüslerseniz.

Doğuştan yokmuş

Bir kızı çok seviyorum. Doğuştan kızlık zarının olmadığını söyledi. Bunun için ameliyat olmuş. Yani adet göremiyormuş. Acaba doğuştan kızlık zarının olmaması diye bir sorun var mı?

CEVAP

Değerli okurum, doğuştan kızlık zarı olmayacağı gibi doğuştan cinsel organı olmayan kadınlarda biliyoruz. Doğa bu, yanılabilir. O arkadaşına güven, seviyorsan evlen.

İntikam mı almak istiyorum?

22 yaşında kızım. Erkeklerin hepsiyle sevişip sonra da canlarını yakıp onları terk etmek istiyorum. Babam bizi terk ettiği için mi böyle hissediyorum. Benimki intikam mı?

CEVAP

Sevgili okurum, teşhisinde haklısın. Erkeklerden yani babandan öc alma işin aslı. Bu tempo böyle gitmez. Bütün bu attığın oklar sana geri dönecek. Bir büyüğünle dertleşmek, birinden akıl ya da bir profesyonel yardım almaya ihtiyacın var.

Benden uzaklaşıyor

22 yaşındayım. Kız arkadaşımla 1.5 senedir birlikteyiz. Onu çok seviyorum. Ona kıyamadığım için yakınlaşamıyorum. Ama yakınlaşamadığım için benden uzaklaşıyor. Ne olur yardım edin.

CEVAP

Değerli okurum, duygularına göre hareket et. Yiğitliğini, delikanlılığını kendi geminin pusulasına göre bir rotada götür. Ama kız seni bırakıp gidecekse, seni sadece bir seks objesi olarak görüyorsa, zaten günün birinde bıkıp gidecek. Kendi bilir. Gidenin yolu açık olsun. Çünkü sonunda sen kendinle başbaşa kalacaksın.

Boyu yeterli mi?

17 yaşındayım. Cinsel organım 6-7 santim. Bu yaşa göre uygun mu?

CEVAP

Değerli okurum, sanırım penisinin sönük halinden söz ediyorsun. Ereksiyon durumunu ölç, bana bildir, söyleyeyim.

Çocuğum olur mu?

25 yaşındayım. Kendimden yaşça büyük bir kadınla ilişkiye girdim. İlişki sırasında içine boşaldım, acaba çocuk olur mu? Çocuk olmaması için ne yapmamız lazım?

CEVAP

Değerli okurum, çocuk olabilir de, olmayabilir de. Beklersiniz, kadın adet görmezse bu bir gebelik sinyalidir. Ne yapılacaksa ondan sonra yapılır.

Büyük diye endişeliyim

26 yaşındayım, penisim büyük. Kız arkadaşımla ilişkiye girmek istiyorum ama büyük olduğu için vazgeçiyorum. Kızın beni istememesinden korkuyorum. Ne yapayım?

CEVAP

Değerli okurum, korkmaya devam et. Çünkü evlilik öncesi bu tür deneyimlerin kızda yaratacağı şok ve korkular, onu hayatı boyunca cinsellikten soğutabilir. Evet, cinsel organın büyük, bu senin sorunun. Onu tıbben küçültemiyoruz. Büyük penisler, kadınlarda karın ve kasık ağrılarına sebep oluyor, kadınları cinsellikten soğutuyor.

GÜNÜN SÖZÜ

O beni sevmese de ben onu seviyorum demek iki yanlı saflıktır. Biri ruhun, öbürü aklındır. H.D.
Yazıyı Paylaş

Google +

Whatsapp